segregator prezentacyjny ofertowy A4 Esselte Panorama szerokość grzbietu 77 mm, na 4 ringi, biały Towar dostępny do wyczerpania zapasów!

cena netto 21,34 PLN
4,96 EUR
stawka VAT 23 %
cena brutto 26,25 PLN
jednostka szt.
wysyłka do 24 h
kod towaru e49705
wsp.wagowy 0,62 kg
ilość w koszyku
Segregator ofertowy Panorama na 4 ringi. Wyposażony w przezroczyste kieszenie na okładkach i grzbiecie. Format A4. Mechanizm w kształcie litery D pozwala utrzymać doskonale równy prawy brzeg. Szerokość grzbietu: 77 mm. Szerokość mechanizmu: 50 mm. Kolor: biały.
Doskonały do prezentowania ofert, portfolio firmy czy materiałów szkoleniowych. Okładki i grzbiet segregatora posiadają zewnętrzne przezroczyste kieszenie, w które można wsunąć wydrukowane według własnego wzoru wkładki, tworząc segregator potrzebny na daną chwilę. W odróżnieniu do segregatorów kartonowych z gotowym nadrukiem, Panorama jest rozwiązaniem zdecydowanie bardziej elastycznym, ponieważ daje możliwość wielokrotnego wykorzystania tego samego produktu poprzez wymianę wkładek oraz dostosowania raz zakupionej partii do różnych imprez czy szkoleń. Wykonany z folii polipropylenowej, odpornej na wilgoć i warunki atmosferyczne, dającej segregatorowi długą żywotność i doskonałą jakość, jakiej nie zapewnia folia PVC.
W zgodzie z naturą:
Zawiera ponad 70% materiałów z odzysku, okładka zewnętrzna z PP,
okładka wewnętrzna w 100% z materiału z odzysku.
ostatnia aktualizacja: 2022-05-29 09:43, katalog zawiera 15 646 pozycji