przekładki do segregatora A4 Maxi numeryczne 1-5 Esselte Mylar, z laminowaną kartą opisową

cena netto 10,92 PLN
2,54 EUR
stawka VAT 23 %
cena brutto 13,43 PLN
jednostka kpl.
wysyłka do 24 h
kod towaru e100207
wsp.wagowy 0,12 kg
ilość w koszyku
Ponad 60 procent pracowników biurowych zajmuje się w swojej codziennej pracy prowadzeniem różnego rodzaju projektów. Większość z nas koordynuje w tym samym czasie nie jedną , ale kilka średnich i dużych spraw wymagających ciągłej kontroli i aktualizowania informacji z nimi związanych. Bardzo ważne jest w takich sytuacjach dobre poukładanie i posegregowanie tematów związanych z projektem.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma Esselte wprowadziła do oferty dwa nowe rodzaje przekładek Przekładki te wyróżnia spośród innych , do tej pory oferowanych unikalna karta opisowa: laminowana lub z możliwością nadrukowywania tekstu. Dzięki niej możemy zmieniać opis zawartości przekładki w trakcie trwania projektu.


Przekładki kartonowe Mylar 1-5 w formacie A4 Maxi (297 x 245 mm) z laminowana kartą opisową. Laminowana z dwóch stron karta informacyjna. Można po niej pisać i wielokrotnie korygować napisany tekst , używając do ścierania tekstu plastikowej gumki (do opisywania zalecamy używania permanentnych cienkopisów , markerów lub długopisów kulkowych). Laminowane, kolorowe indeksy.

Inni kupili

ostatnia aktualizacja: 2022-05-21 00:42, katalog zawiera 15 486 pozycji