baton owsiany Sante Crispy Bar z czekoladą 40g 24szt./opak

cena netto 54,00 PLN
12,56 EUR
stawka VAT 5 %
cena brutto 56,70 PLN
jednostka opak
wysyłka do 5 dni
kod towaru R006555
ilość w koszyku
Crispy Bar Baton Owsiany z Czekoladą to pyszny baton o nadzwyczajnej chrupkości. Ten baton to nie jest zwykła przekąska! Zawiera beta-glukany obniżające poziom cholesterolu*. Wspaniały smak i wysoką wartość odżywczą zawdzięcza wyselekcjonowanym składnikom i unikalnej recepturze.

produkt bez dodatku:
substancji konserwujących
wzmacniaczy smaku (w tym: glutaminianów)
sztucznych aromatów i barwników
substancji spulchniających
zawiera beta-glukany obniżające poziom cholesterolu*
57% pełnoziarnistych płatków owsianych
bez dodatku pszenicy
wysoka zawartość błonnika
wysoka zawartość fosforu, który pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, w prawidłowym funkcjonowaniu błon komórkowych i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego**
źródło tiaminy
źródło magnezu, żelaza i cynku
zawiera miód i cukier trzcinowy nierafinowany zamiast zwykłego cukru
wyłącznie aromaty naturalne

* Wykazano, że beta glukany występujące w owsie, spożywane w ilości 3g dziennie, obniżają poziom cholesterolu. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca. Istnieje wiele czynników ryzyka tej choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub go nie wywierać. Równocześnie należy zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę i zdrowy tryb życia.

** Już jedna porcja (2 batoniki o łącznej masie 40g) spożywana regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pozwoli uzyskać ten efekt zdrowotny.

Crispy Bar Baton Owsiany z Czekoladą to idealna przekąska dla dorosłych i dla dzieci. Pożywna, chrupiąca, smaczna! W poręcznym opakowaniu znajdziesz 2 pyszne batony. Możesz zabrać je ze sobą dokądkolwiek idziesz i sięgnąć po nie, gdy tylko masz ochotę na wartościową przekąskę.
ostatnia aktualizacja: 2024-07-16 08:27, katalog zawiera 14 996 pozycji