oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Baby DB5, do pomieszczeń 8 m2, usuwa do 99,97% zanieczyszczeń

cena netto 541,00 PLN
125,81 EUR
stawka VAT 23 %
cena brutto 665,43 PLN
jednostka szt.
wysyłka do 24 h
kod towaru 97f94017
ilość w koszyku
Oczyszczacz przeznaczony do pokoi dziecięcych
Tryb pracy ultracichej i nocnej (cicha praca oraz tryb nocny z przygaszonymi lampkami zapewniają spokojny sen)
Blokada panelu - zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci
Usuwania nieprzyjemny zapach z pieluszek
Jasnoszare dodatki kolorystyczne
Usuwa 99,97% zanieczyszczeń powietrza tak małych jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji. Usuwa: wirusy i drobnoustroje, zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów, zanieczyszczenia z sierści/naskórek zwierząt domowych oraz dym tytoniowy.
Wbudowana ochrona antybakteryjna. Powłoka AeraSafe na filtrze True Hepa zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, pleśni i grzybów.
Automatyczne wykrywanie poziomu zanieczyszczeń. Czujnik AeraSmart monitoruje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby powietrze było zawsze czyste. Niebieskie, żółte i czerwone diody pokazują poziom czystości powietrza w pomieszczeniu.
Bezpieczny. Technologia PlasmaTrue tworzy zjonizowane pole ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń.
Tryb zwiększonej filtracji. Przycisk Aera+ jest przeznaczony do usuwania raptownych zmian w ilości alergenów w powietrzu, przepływ powietrza przez filtry oczyszczacza zwiększa się o 35% w stosunku do najniższego poziomu filtracji, aby jak najszybciej usunąć zanieczyszczenia.
Łatwe użytkowanie. Przyjazny dla użytkownika panel pokazuje tryb pracy i informuje o potrzebie wymiany filtrów.
Ultra cicha praca - idealny do przestrzeni biurowych i do użytku w domu przez cały dzień.
Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 8 m2.
Oczyszczacze AeraMax otrzymały znak jakości ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii). Zgodnie z mottem Fundacji ''O lepszą jakość życia alergików'' znak jakości jest przyznawany produktom i usługom przyjaznym alergikom, aby ułatwić im wybór odpowiednich towarów i usług o odpowiedniej jakości.
Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax otrzymały certyfikat AHAM w 3 klasach odświeżania (dym, pyłki, pył). Wydajność odświeżania w danej klasie jest określana przez wskaźnik CADR, wskazujący ilość przefiltrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz. Im większa wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu.
ostatnia aktualizacja: 2021-05-09 21:24, katalog zawiera 20 366 pozycji